حتما بخوانید!

راهنمای کامل خرید مبل

چگونه یک مبل خوب 

بخریم ?

کیفیت

_

اولین خصیصه ی مهم در هر خریدی از هرنوع کالایی داشتن کــیفیت بالا می باشد لذا مشتری جهت یک خرید خوب باید کــیفیت در اولویت اول و قیمت را دراولــویت دوم قراردهد چـون هرچقدرکیفیت مــبلمان خریداری شده بـــالاتر باشد مــیزان بهرمندی مــشتری از مبل به طــبع آن افزایش می یابد لذا از آن دسته مشتریانی نــباشیم که کــیفیت پایین را قربانی قـیمت پایین مـــبلمان بـکنیم ؛باتوجه به خصیصه ی کـــیفیت باید نوع چــوب مبل ،کف زیرین مبل، نوع اســفنج مورد استفاده،ودانــسیته اسفنج،نوع پارچه و گراماژآن و دوخت دوزمناسب وبــدون چین و چروک را جــهت خرید مـبل مورد توجه قراردهیم.خــصیصه کیفیت  فقط با خرید از یک شرکت معتبر تولید مبلمان تجلی پیدا می کند.

مبل تـینا با ارائه وتولید مبلمان با کــیفیت قصد خدمت به همـــوطنان ایــرانی وتولید یک کالای با کــیفیت ایرانی  با استاندارد های روز جهان را دارد.

قیمت مبلمان

_

دومین خــصیصه ی مهم درخرید مبلمان قیمت مــبلمان می باشد که با تـــوجه به تولیدات انبوه و برندهای معتبر و غیر معتبر مشتری را سردرگم می کند.مشتری هوشــمند کسی است که با تحقیق و تفحص دراین زمــینه دست به خرید مــیزند لذا با کـمی تـحقیق و جـستجودرفــضای مــجازی میــتوان به لیست شــرکتها وبرندهای معتبر دست پیدا کرد و اسیربرندها،دلالان،واسطه ها و نمایشگاه های متفرقه نمی شوید

قیمت مبلمان رابطه ی مستقیم با کیفیت را دارا می باشد لذا هرگــرانی دلیل بر کــیفیت مبل نمی باشد بلکه با چشم بازباید خرید نمود واسیرلفاظی فروشنده نماها و برند نماها نشوید.

دکوراسیون خانه

_

قبل ازخرید ومــراجعه به مراکزخـرید باید فضای مورد نظر که قــصد خــرید مـــبلمان برای ان را دارید اندازه گیری کنید که در زمان خـرید دچارسردرگـمی نــشوید جـهت انـدازه گیری باید فــضای بــین کاناپه های سه نفره ودونفره و مــبل های تک نفره را در نظربــگیرید چــنانچه نیاز به جلو مبلی وعــسلی دارید باید اندازه فضای وسط  مبلمان را مدنظر قراردهید.

مبل تینا با ارائه انواع مــبلمان راحتی و کلاسیک برای هرفضا ومکانی مــبلمان مــتفاتی را طـبق دیزاین و دکوراسیون روز دنیا ارائه میدهد.

زمان تحویل مبلمان

_

با توجه به وجود فروشـــگاه ها و بـــــرندهای غیر معتبر حتما قبل از خرید از زمان تــحویل کالا توســط فروشگاه اطــمینان لازم را پــیدا کنیدلازم به ذکراست که فــروشــندگان هـمیشه سعی درموجه جـلوه دادن فروشگاه و برند معرفی کردن جهت فروش کالاهای خود را دارا می باشند وچونـکه اکثرا بعنوان واسطه عـــمل و ازکــارگاهای مــــتفرقه وزیرزمینی مــبل راتــهیه میکنند مــشتری را درزمان تـحویل کالا دچار مشکلات و دردسرهای فراوان میکنند.

مـبل تـینا این افتخار را دارد با در دسـت داشتن کلیه مـواد اولــیه یــکجا و یک زمان، بــعنوان وارد کننده پارچه ی خود ازکشـورهای تـرکیه وچــین وخرید دسـت اول چوب وبــهترین برند اسفنج در داخل کشور، می تواند مبلمان خریداری شده را از48 ساعت تا 7 روز کاری بعد به مشتریان عزیز در تهران تـــحویل دهد.

گارانتی مبل تینا

ضمانت و خدمات پس از فروش

_

خریداران مبل حتما قبل از خــرید مبل از مراکز خرید در مورد ضـــمانت و خــــدمات پس از فروش از فروشگاه مورد نظرشان اطمینان لازم را بدست بیاورند و الزاما خود فـــاکتور را بعنوان ضمانتنامه قرار ندهند و برگه ضمانت نامه مکتوب را از فروشنده خواستار باشند.

مبل تینا با ضمانت 18 ماهه و خدمات پس از فروش پنج سـاله با ارائه کـــارت گارانتی به مـــشتریان را تعهد می نماید که شامل موارد فنی،ساخت اسکلت،کف و پشت مبل،رنـــــگ و پــارچه های مورد استفاده بـرند تینا  میگردد،لازم به ذکر است که مبل تینا جز محدود برندهایی است که پارچه را ضمانت میکند و مشــتریان گرامی میتوانند با خیالی اسوده خرید خود را از فروشگاه های معتبر مبلمان تینا در ســراســر کشور انجام دهند.